TT Ads

Firma inkBOOK Europe przygotowała konkurs, skierowany do nabywców najnowszego czytnika e-książek inkBOOK Calypso Plus. Na osoby, które zechcą podzielić się swoją opinią na temat tego urządzenia, czekają atrakcyjne nagrody – m.in. vouchery na zakupy w oficjalnym sklepie producenta oraz 3 miesiące dostępu do usługi Legimi.pl, w ramach której można bez ograniczeń czytać książki.

Zasady konkursu są proste – wystarczy po zapoznaniu się z możliwościami najnowszego inkBOOKa Calypso Plus dodać opinię na jego temat w jednej z czterech platform zakupowych (Ceneo.pl, Euro.com.pl, MediaExpert.pl oraz MediaMarkt.pl), a następnie zgłosić ten fakt na stronie konkursowej – http://lp.inkbook.pl/konkurs/. Raz w miesiącu spośród wszystkich uczestników wyłonieni zostaną zwycięzcy (autorzy najciekawszych opinii), do których trafią nagrody.

Nagrodą główną będzie voucher o wartości 650 PLN na zakupy w sklepie inkbook.pl oraz trzymiesięczny abonament Legimi, zaś nagrodami za zajęcie miejsc 2-4 – etui na e-czytnik Yoga oraz 3 miesiące dostępu do Legimi

„inkBOOK Calypso Plus to nasze najnowsze dzieło i jesteśmy z niego bardzo dumni – chętnie jednak poznamy opinie i uwagi klientów na temat urządzenia, stąd pomysł na nasz nowy konkurs. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni, a rozwój produktów szedł w dobrym kierunku – dlatego chętnie wysłuchamy opinii osób, które miały okazję korzystać z inkBOOKa Calypso Plus” – wyjaśnia Paweł Horbaczewski, szef inkBOOK Europe.

Konkurs wystartował 1 marca i potrwa do 31 września 2021 r. Więcej informacji znaleźć można na jego oficjalnej stronie: http://lp.inkbook.pl/konkurs/

TT Ads

Dodaj komentarz